Skip to content
Skip to content

Adwokat Online

Profesjonalna pomoc w sprawach prawnych

Skorzystaj z pomocy adwokata online

Portal oferuje pomoc adwokatów oraz radców prawnych w sprawach prawnych. Jeżeli masz pytanie związane z prawem, ale z jakiegoś powodu nie możesz skorzystać z usług prawniczych stacjonarnie, to porada adwokata online jest świetnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nie musisz umawiać się na spotkanie w kancelarii, adwokat online jest do twojej dyspozycji przez telefon bądź Internet.

W serwisie można zadawać pytania z każdej dziedziny prawa. Eksperci pracujący na portalu posiadają odmienne specjalizacje, dzięki czemu odpowiedź na zadawane pytania jest zawsze trafna, rzeczowa oraz obszerna. uzyskasz pomoc adwokata online przy wykorzystaniu wielu środków komunikacji lub przez telefon.

Natychmiastowa pomoc Adwokata przez telefon

Porady adwokackie przez telefon

Aby skorzystać z natychmiastowej porady adwokata i ominąć przy tym czekanie w kolejności zgłoszeń, polecamy skorzystanie z infolinii utworzonej na portalu. Porada prawna przez infolinię dostępna jest 24h/7, dzięki czemu jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami.

Kontakt przez infolinię dostępny jest 24h/7, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie przez cały czas. Porady adwokata przez telefon to sposób na uzyskanie błyskawicznej pomocy specjalisty. 

Koszt połączenia wynosi 6,25PLN za minutę

Jak skorzystać z porady

Z porady prawnej można skorzystać na kilka sposobów. W zależności od potrzeb oraz wymagań klienta może to być porada adwokata przez telefon lub porada prawna online. Dla klientów, którzy potrzebują stałego kontaktu z adwokatem, polecamy ofertę stałej opieki prawnej.

 

Porady adwokata online – Stała opieka prawna

Na tę formę współpracy decydują się głównie firmy, ponieważ to one potrzebują stałej dostępności do porad związanych z prawem handlowym oraz gospodarczym. Nie jest to jednak reguła, oferta na stałą opiekę prawną przygotowywana jest indywidualnie zależnie od potrzeb klienta. 

Adwokat za darmo przez telefon

Metody pomocy naszych adwokatów

Porada prawna przez telefon

Porada prawna online

Oceń

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów - oceń jako pierwszy!

zapłata przez internet za porady prawne
Nie udało się zapisać do Newslettera. Spróbuj ponownie.
Udało się!

Zapisz się do newslettera!