Skip to content
Skip to content

Mecenas online

Kompleksowa obsługa w kwestiach prawnych.


Mecenas porada prawna

W przypadku pojawienia się problemów natury prawnej błędem jest założenie, że będziemy w stanie samodzielnie się z nimi uporać. Wymaga to bowiem kompleksowej wiedzy i doświadczenia, a także znajomości często zmieniających się przepisów prawa. Podstawową usługą, na jaką warto się zdecydować, jest internetowa porada doświadczonego mecenasa.

Mecenas porada online – kompleksowe wsparcie specjalisty

Aby uzyskać profesjonalne wsparcie prawne nie musimy już umawiać się na spotkanie w cztery oczy z mecenasem, czy też stresować kwestią terminowego dojazdu. Jak przyzna każdy dobry mecenas porada online jest najczęściej równie skuteczna, co udzielana osobiście – dzięki nowoczesnym rozwiązaniom specjalista jest bowiem w stanie zapoznać się ze szczegółami sprawy także na odległość. Może dzięki temu udzielić kompleksowych porad prawnych. zaproponować optymalny plan działania, lub też, w przypadku bardziej skomplikowanych spraw, zaproponować klientowi zaawansowaną i zróżnicowaną obsługę prawną online. Udzielane przez mecenasa porady online oparte są na jego szczegółowej wiedzy prawniczej, dzięki czemu są one niezwykle skuteczne.

Czym się różni mecenas od radcy prawnego i adwokata?

Najprostsza i w pełni poprawna odpowiedź jest taka, że zasadniczo niczym. Mecenas to bowiem po prostu tytuł grzecznościowy, który stosowany jest zarówno wobec adwokatów, jak również radców prawnych. Odpowiadając na pytanie “czym się różni mecenas od radcy prawnego i adwokata?” należy jednak podkreślić, że pewne różnice występują między adwokatem i radcą prawnym. Najważniejsza jest taka, że radców prawnych można zatrudniać na umowie o pracę. Niegdyś różnice fe były jeszcze większe – radca prawny nie mógł np. występować w roli obrońcy w sprawach karnych i karnoskarbowych.

Mecenas konsultacje przez internet

Konsultacje prawne udzielane przez mecenasa przez internet to rozwiązanie niezwykle wygodne, które pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze (np. na kosztach dojazdu do kancelarii), ale i czas. Są to pełnowartościowe usługi prawne – udzielane są przez prawdziwego mecenasa, na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób przebywających za granicą. Mecenas konsultacje świadczy wielu różnym grupom klientów – począwszy przez osoby fizyczne po spółki, instytucje oraz przedsiębiorstwa. 

Natychmiastowa pomoc radcy prawnego

Pomoc Mecenasa w nagłych sytuacjach

Jeżeli potrzebujesz porady prawnej, ale nie masz czasu czekać w kolejce zgłoszeń, zależy Ci na szybkim kontakcie, możesz skorzystać z infolinii. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymasz natychmiastową pomoc od mecenasa bądź też poradę adwokacką przez telefon.

Problemy prawne mogą być złożone i trudne do samodzielnego rozwiązania. Dlatego ważne jest, gdy potrzebujesz pomocy prawnej, aby zasięgnąć konsultaj prawnej u adwokata, Mecenasi posiadają wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić rzetelne doradztwo prawne, które pomoże Ci zrozumieć Twoje prawa i obowiązki, a także znaleźć najlepsze rozwiązanie

Kontakt przez infolinię dostępny jest 24h/7, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie przez cały czas.

Koszt połączenia wynosi 6,25PLN za minutę

Mecenas doradztwo – profesjonalne konsultacje prawne w kilku krokach

Mecenas doradztwo internetowe oferuje w ramach wielu różnych gałęzi prawa, a żeby skorzystać z takiej propozycji wystarczy jedynie wcześniej ustalić formę konsultacji (np. przez komunikator, lub telefonicznie). Różnorodne wsparcie pozwala uzyskać niezbędne informacje niezależnie od problemu prawnego, jaki doświadczamy. Szybka i kompleksowa obsługa to zaś gwarancja pomocy udzielonej dokładnie wtedy, kiedy jest ona potrzebna.

Mecenas a adwokat – dwa tytuły, jedna szeroka oferta

Nie ma różnic między zawodem takim, jak mecenas a adwokat. Warto zaś skonsultować się ze specjalistą przez internet choćby z tego powodu, iż umożliwi nam to niemalże natychmiastowe rozpoczęcie dochodzenia naszych racji. Należy jednak pamiętać, aby podczas spotkania zdalnego opisać stan faktyczny sprawy i, jeśli to możliwe, przedstawić dowody na pokrycie naszych tez – zupełnie, jak podczas stacjonarnej konsultacji z mecenasem. Fakt, że odbywa się ona przez internet nie znaczy, że możemy “koloryzować” sprawę, czy ukrywać przed mecenasem jej szczegóły. W takiej sytuacji nie będzie on nam bowiem po prostu w stanie skutecznie pomóc.

Mecenas porada prawna

 

JAK SKORZYSTAĆ Z POMOCY MECENASA?

Porade można uzyskać na kilka sposobów, najprostszym rozwiązaniem jest kontakt z mecenasem przez telefon. W tym celu należy zadzwonić na infolinię, następnie opowiedzieć dokładnie swój problem adwokatowi online  który postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Drugim sposobem kontaktu, jest porada prawna online. Można z niej skorzystać, wykupując jeden z pakietów dostępnych na stronie. Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet porady prawnej pod względem cennika. Użytkownik otrzyma prostą instrukcję jak uzyskać poradę od mecenasa.

Następnie klient otrzyma instrukcje, jak uzyskać poradę. Mecenas online to możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy prawnej bez wychodzenia z domu. Wszystko odbywa się za pośrednictwem Internetu.

Wypełnij formularz do kancelarii prawnej

Metody pomocy naszych radców prawnych

Porada prawna przez telefon

Porada prawna online

Oceń

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów - oceń jako pierwszy!

zapłata przez internet za porady prawne
Nie udało się zapisać do Newslettera. Spróbuj ponownie.
Udało się!

Zapisz się do newslettera!