Skip to content
Skip to content

O nas


Kancelaria prawna online

O Nas

Poradnia Prawna Online

Nasz serwis prawny powstał, żeby ułatwić uzyskanie porady prawnej przez telefon lub online. Działamy jako kancelaria prawna online i oferujemy klientom kompleksową pomoc prawną za pośrednictwem środków komunikacyjnych, bez potrzeby spotykania się w kancelarii i rozmowy w “cztery oczy”. Pracujący dla nas prawnicy, adwokaciradcy prawni, posiadają odmienne specjalizacje, dzięki czemu mogą świadczyć usługi porad prawnych praktycznie w każdej dziedzinie prawa. Oferujemy pomoc radcy prawnego online za darmo dla nowych klientów 24h/7. Pomoc udzielana jest w formie online lub przez telefon, w zależności czego oczekuje klient. Nasz prawnik online oferuje nie tylko darmowe porady online, ale również stałą opiekę prawną dla firm. Posiadamy grono zadowolonych klientów, którzy postanowili nam zaufać i skorzystali z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą poradnią prawną online.

darmowa porada prawna online

Kancelaria Prawna Online – Jak to działa?

Poprzez wdrożenie wielu innowacyjnych rozwiązań dotyczących pomocy prawnej w formie online portal “Porady Prawne” umożliwia Polakom w kraju jak i za granicą uzyskiwanie porad prawnych przez Internet i telefonicznie.

Serwis umożliwia uzyskanie porady prawnej w Polsce. Łączymy Polaków na całym świecie umożliwiając kontakt z “Polska Kancelaria Prawna”. Kancelaria Prawna z Polski realizuje odpowiedzi na pytania przysyłane z całego świata.
Portal i zrzeszone Kancelarie Prawne w Polsce i za granicą udzielają porad wspierając z dumą Polaków zlokalizowanych w każdym zakątku ziemi. Porady Prawne udzielane są obecnie wyłącznie w języku Polskim dlatego też podkreślamy iż portal jest stworzony dla Polaków.

Dlaczego my?

Darmowa porada prawna

Zapewniamy porady prawne online, darmowa pomoc prawna 24H 

Pomoc prawnicza online

Skorzystaj z pomocy radcy prawnego na telefon lub przez Internet

Szeroki zakres prawa

Kancelaria online oferuje pomoc praktycznie w każdej gałęzi prawa

Gwarancja zadowolenia

99% zadowolonych klientów z usług naszej kancelarii

Skorzystaj z naszej oferty

Nasz poradnia prawna online charakteryzuje się szerokim zakresem świadczonych usług. Dzięki temu możesz skorzystać z pomocy radcy prawnego bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się bezpośrednio z prawnikiem przez telefon lub połącz się poprzez jeden z wybranych środków komunikacji, wideokonferencja na Skype, Whatsapp, a może preferujesz wymianę wiadomości e-mail. Napisz jaką metodą chcesz się z nami skontaktować. Dla przedsiębiorców dobrą opcją jest skorzystanie ze stałej opieki prawnej.

Możesz także zadać pytanie na forum publiczne i znaleźć odpowiedzi na popularne problemy prawne:

Zadaj pytanie