Skip to content
Skip to content

Prawnik online

Skontaktuj się z nami i otrzymaj poradę prawną 


Porada prawnika online

Portal oferuje porady prawnika w formie online lub telefonicznej. Rozwiązanie to jest niezwykle przydatne dla tych, którym zależy na szczegółowej poradzie albo przebywają poza granicami kraju. Prawnicy online na bieżąco odpowiadają na pytania, które są wysyłane do serwisu, zapewniając swoim klientom profesjonalną pomoc. Prawnik online jest do twoich usług w przypadku gdy potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej.

porada prawnika online

Dlaczego warto skorzystać z porady prawnika online?

  • Szybka pomoc w sprawach związanych z prawem
  • Porada prawna bez wychodzenia z domu
  • Atrakcyjny cennik dostępnych pakietów porad

Pomoc prawnika w nagłych sytuacjach

Na wypadek sytuacji losowych, w których niezbędna jest szybka porada prawnika 24 h, portal przygotował specjalną infolinię, na której można zadawać pytania poza kolejnością zgłoszeń. Kontaktując się przez infolinię, od razu jesteśmy przekierowywani do prawnika lub radcy prawnego, któremu można zadać pytanie.

Kontakt przez infolinię dostępny jest 24h/7, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie przez cały czas i skontaktować się z prawnikiem przez telefon 24 h na dobę.

Koszt połączenia wynosi 6,25PLN za minutę

Porady prawne przez telefon

Zapytaj prawnika online

Użytkownicy, zadając pytanie na portalu moją pewność, że otrzymają profesjonalną i rzetelną odpowiedź prawnika. W serwisie można zadawać pytania na każdy temat związany z prawem. Eksperci pracujący na portalu posiadają odmienne specjalizacje, dzięki czemu zadane pytanie trafia do adwokata lub innego specjalisty prawnego, który posiada największą wiedzę z danego zakresu. Zapytaj prawnika online 24 h metodą jaką preferujesz, czy będzie to Skype, Whatsapp, Messenger, e-mail, postaramy się dostosować.

Darmowa porada prawna

Aby skorzystać z darmowej pomocy prawnika, należy skontaktować się poprzez formularz dostępny na stronie . W tytule należy napisać zakres prawny problemu oraz dodać wzmiankę o chęci skorzystania z darmowej porady prawnej online.

Darmowe porady są traktowane na równi z tymi, które pochodzą z pakietów i są obsługiwane w kolejności zgłoszeń. Po zapoznaniu się z problemem prawnik skontaktuje się w celu udzielenia pomocy. 

Porady prawne przez telefon za darmo

Metody pomocy naszych prawników

Porada prawna przez telefon

Porada prawna online

Oceń

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 3

Brak głosów - oceń jako pierwszy!

zapłata przez internet za porady prawne
Nie udało się zapisać do Newslettera. Spróbuj ponownie.
Udało się!

Zapisz się do newslettera!