Skip to content
Skip to content

Szybka porada prawna przez telefon

Połączenie możliwe tylko z Polskich numerów komórkowych i stacjonarnych. Koszt połączenia to 7,68 PLN z VAT za minutę połączenia.

Nie możesz się dodzwonić? Połączenie zostało przerwane?

Zadzwoń na numer infolinii i skontaktuj się bezpośrednio z prawnikiem

1. Dzwonię z Polskiego numeru
(dla numerów z Polski dostępna metoda Prepaid i Postpaid)

Telefoniczna porada prawna

Telefoniczna rozmowa postpaid z prawnikiem stanowi jedną z najszybszych metod uzyskania porady prawnej. Wystarczy wybrać numer telefonu, by połączyć się radcą prawnym. Płatność za usługę jest naliczana dopiero po zakończeniu rozmowy, na podstawie czasu trwania połączenia. Dzięki temu nie trzeba obawiać się wysokich opłat za krótką poradę zrealizowaną telefonicznie. W systemie postpaid płaci się jedynie za czas połączenia z infolinią, podczas którego korzysta się z usługi prawniczej. Wybierz poniższy numer telefonu, aby nawiązać kontakt z prawnikiem i uzyskać szybką poradę prawną:

703 803 000*

*Połączenie z prawnikiem metodą postpaid możliwe jest wyłącznie z Polskich numeracji (+48). Połączenie telefoniczne z prawnikiem z zagranicznych numerów możliwe jest za pomocą Rozmowy Prepaid (kliknij, aby przejść do metody)

Dla kogo jest porada prawna przez telefon

Często zdarza się, że występują nagłe problemy prawne, które należy rozwiązać natychmiastowo. Na taką okoliczność powstała porada prawna na telefon, jest to infolinia, na której udzielana jest profesjonalna pomoc prawna przez 24h z wykorzystaniem telefonu. Adwokaci z kancelarii odbierają telefony oraz udzielają darmowych porad adwokackich w godzinach nocnych, oraz w dni świąteczne. Każda porada prawna przez telefon jest udzielana z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klienta, dlatego nieważne, o której godzinie dzwonisz, oferowana pomoc prawna przez telefon jest zawsze dostępna, bezpieczna i pewna z gwarancją najwyższej jakości przez całą dobę.

prawnik-1

Porada prawna na telefon

  • Jeżeli problem, z którym się do nas zgłaszasz nie może czekać,
  • Nie chcesz czekać w kolejce zgłoszeń (szybkie wsparcie telefoniczne),
  • Wykorzystałeś darmową poradę prawną i nie masz jak opłacić pakietu

Jak wygląda przebieg porady, kiedy dzwonisz na infolinię

  1. Po wybraniu numeru zostaniesz połączony z dostępnym prawnikiem
  2. Przedstawisz mu swój problem (śmiało zadaj pytanie) 
  3. Otrzymasz szczegółową poradę na zadane pytanie.

Dlaczego warto skorzystać z portalu Porady Prawne Info?

  • W serwisie pracują prawnicy oraz radcy prawni z wieloletnim doświadczeniem
  • Każde zapytanie traktowane jest poważnie oraz przygotowywana jest obszerna odpowiedź
  •  Od momentu powstania serwis zbiera pozytywne opinie od klientów

FAQ Najczęściej zadawane pytania

Skorzystaj z infolinii i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź

Bezpłatne porady prawne przez telefon

Podstawowymi formami pomocy, które udzielane są w serwisie są właśnie bezpłatne porady prawne przez telefon oraz porada prawna online. Jest to najbardziej przystępna forma komunikacji i świetnie sprawdza się przy prostszych sprawach. Prawnicy i radcy prawni udzielają pomocy prawnej telefonicznie w szerokim zakresie prawa. Skontaktuj się i sprawdź  skuteczność serwisu.

Porady prawnicze przez telefon są udzielane indywidualnie do potrzeb klienta z uwzględnieniem każdego problemu.  Dla osób prywatnych pierwsza krótka, edukacyjna,  jest za darmo, dlatego możesz sprawdzić nasz profesjonalizm w pełni bezpłatnie. Bardziej wymagający użytkownicy będą zadowoleni z bardziej zaawansowanych usług np. odpłatne porady prawnika na telefon w pakiecie Premium. Dla firm dobrą opcją jest skorzystanie ze stałej opieki prawnej.

Porady prawne przez telefon za darmo

Zadzwoń na infolinię po poradę prawną

Bezpośredni kontakt do prawników. Błyskawiczna pomoc w sprawach prawnych.

Porady prawne przez telefon

DARMOWE PORADY PRAWNE PRZEZ TELEFON 24H

W pakiecie porady prawnika online są udzielane za darmo, zajmujemy się szerokim zakresem prawa. Są to działy prawa cywilnego, które dotyczą spraw alimentacyjnych, rozwodowych, separacyjnych oraz adopcyjnych. Obejmują również regulowanie stosunków rodzinnych związanych ze sprawami majątkowymi (intercyza) oraz opiekuńczymi. Nasz profesjonalny prawnik na życzenie klientów zajmuje się kwestią ubezwłasnowolnienia bardziej konfliktowych osób. Dlatego jeśli masz nawet małe problemy rodzinne, to zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną poradę przez telefon. Staramy się udzielać tak wystarczającej pomocy prawnej jakiej oczekują od nas  klienci.

Potrzebujesz pomocy w swojej sprawie?

Skontaktuj się z teraz!

Nie możesz się dodzwonić? Połączenie przerwane?

Oceń

Średnia ocena 3.9 / 5. Liczba głosów: 112

Brak głosów - oceń jako pierwszy!

zapłata przez internet za porady prawne
Nie udało się zapisać do Newslettera. Spróbuj ponownie.
Udało się!

Zapisz się do newslettera!