Skip to content
Skip to content

Porady prawne SMS

Skorzystaj z porady prawnej za pomocą SMS. 

Jak działa porada prawna SMS?

Porada prawna przez SMS, jest to jedna z szybszych metod kontaktu z prawnikiem. Po przesłaniu zapytania przez SMS, prawnik zapozna się z treścią zapytania, a następnie odpowie na zadane pytanie poprzez SMS zwrotny. 

Na otrzymaną wiadomość można odpowiedzieć, wystarczy wysłać SMS ponownie, według szablonu podanego wyżej.  

Dla kogo jest porada prawna SMS

Porady prawne przez SMS przeznaczone są dla osób, które potrzebują szybkiej pomocy prawnej.  Pytania kierowane do prawnika w tej formie, powinny być w miarę zwięzłe. Pytania nie powinny traktować o skomplikowanych sprawach, wymagających obszernej odpowiedzi, ze względu na ograniczenia wynikające z tej formy korespondencji.

Jak skorzystać z porady prawnej przez SMS?

Aby skorzystać z porady prawnej przez SMS, wystarczy wysłać SMS na numer 92596 o treści: wrotag treść wiadomości. Wymagane jest użycie prefixu “wrotag” na początku wiadomości, oraz zrobienie odstępu, między prefixem a treścią wiadomości. 

Po przesłaniu zapytania, prawnik zapozna się z problemem, a następnie udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania. Po otrzymaniu odpowiedzi, użytkownik może dopytać o interesujące kwestie, lub zadać nowe pytanie – w tym celu należy przesłać następnego SMS według szablonu.

Oceń

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów - oceń jako pierwszy!

zapłata przez internet za porady prawne
Nie udało się zapisać do Newslettera. Spróbuj ponownie.
Udało się!

Zapisz się do newslettera!